Türkiye'nin en iyi haber sitesi

5 seansta fıtıktan kurtuldu

Giriş Tarihi: 16.11.2014 11:52 Güncelleme Tarihi: 16.11.2014 11:52
5 seansta fıtıktan kurtuldu

Dünyada hızla yayılan manipülasyon tedavisi, 3 insandan birinde görülen fıtık rahatsızlığını ağrısız ve sızısız yok ediyor.

Bursa'da bel ve boyun fıtığında elle fiziki tedavi uygulayan uzman Dr. Ali Şahabettinoğlu, ağır bel fıtığı ile kendisine gelen hastasını 5 seansta bel fıtığından kurtardığını söyledi. Buraya gelmeden önce yürümekte zorluk çektiğini, hatta dik bir şekilde duramadığını belirten 37 yaşındaki Jeoloji Mühendisi Mehmet Rüştü Oral, "Bu tedaviden önce ayakta durmakta zorluk çekiyor, rahatça oturup kalkamıyordum. 5 yıldır bel fıtığı ağrısı çekiyorum. Bu tedavi yöntemini arkadaşlarım ve internetten yapmış olduğum araştırmalar sayesinde öğrendim. Akabinde buraya geldim. Tedavim 5 seans sürdü, benim için rahat bir süreç oldu. Tedavi başarılı geçti ve şimdi gayet mutluyum. Yürüyecek gibi değildim, belimde yamulmalar vardı, sürekli ağrılarım vardı. Fakat bu tedavi sayesinde hiçbir şikayetim kalmadı" diye konuştu.

Manipülasyon tedavisini duymadan önce birçok doktora gittiğini dile getiren Oral, "Ameliyat olmak istemedim, bu tedaviyi öğrendim ve geldim. Şimdi ağrısız yaşıyorum. İlaç tedavisine gerek duymuyorum, hiçbir ağrı kesiciye de başvurmuyorum" dedi.

Manipülasyon tedavisinin omurga rahatsızlıklarında çok başarılı sonuçlar verdiğini belirten Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Ali Şahabettinoğlu, "Mehmet Bey bize şiddetli bel ağrısı ve yürümekte güçlük çekme şikayeti ile geldi. Daha önce birçok doktora gitmiş ve ameliyat olması gerektiğini öğrenmiş. Ameliyat olmaya sıcak bakmayan hastamız, elle yapılan manipülasyon tedavisinin fıtık rahatsızlıklarına iyi geldiğini öğrenince bize başvurdu. Muayene ettik ve ameliyatsız bir şekilde tedavi olabileceğini söyledik. 5 seans sonrasında ağrılarından kurtuldu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
5 seansta fıtıktan kurtuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN