Türkiye'nin en iyi haber sitesi

19 yıldır çektiği fıtık ağrısından 8 seansta kurtuldu

Türkiye'nin dört bir yanında gitmediği doktor kalmayan 54 yaşındaki hasta, 19 yıldır çektiği bel ve boyun fıtığından 8 seanslık manipülasyon tedavisi sayesinde kurtuldu.

Giriş Tarihi: 18.1.2015 11:00
19 yıldır çektiği fıtık ağrısından 8 seansta kurtuldu

İzmit'te yaşayan 54 yaşındaki Hürriyet Doğrusel, çektiği bel ve boyun fıtığı rahatsızlığından 19 yıl sonra manipülasyon sayesinde kurtuldu.

35 yaşından beri ağrı çektiğini ifade eden Doğrusel, "Gitmediğim hastane ve doktor kalmadı. Boyun fıtığı denildi. Kas gevşetici verildi. Evde kendimizin yaptığı yağlar ile ağrılarıma çare bulmaya çalıştım. Kısa müddet iyi olduktan sonra tekrar ağrılarım başlıyordu. Son zamanlarda dayanılmaz olmaya başlamıştı. Yürümemi bile etkiler hale geldi. Ozon tedavisine girdim. Fizik tedavisi uyguladım. Son gittiğim doktor ağrılarım için bana iğne verdi. Ama ağrılarım geçeceğine artmaya başladı" dedi.

Ev işlerini yapması için herkesin kendisine yardım ettiğini, kendi başına hiçbir şey yapamadığını belirten Doğusel, televizyonda gördüğü Ali Şahabettinoğlu'na ise son bir çare olarak geldiğini söyledi. Doğrusel, "Yapılan tetikler sonucu belimde ve boynumda fıtık teşhisi konuldu. Uygulanan 8 seansın sonunda kendimi yeniden doğmuş gibi hissettim. Gezmeyi de çok sevdiğim için artık bol bol kendime vakit ayıracağım" diye konuştu.

8 SEANSTA 4 KİLO VERDİ, 2 SANTİMETRE BOYU UZADI

Uyguladıkları 8 seansın sonunda Doğrusel'i yıllardır çektiği boyun ve bel ağrılarından kurtaran Fizik Tedavi ve Manipülasyon Uzmanı Dr. Ali Şahabettinoğlu, "Hürriyet hanım bize geldiğinde şiddetli boyun ve bel ağrıları çekiyordu. Yaptığımız incelemelerin ardından kendisine, manipülasyon ile bu ağrılardan kurtulabileceğini aktardık. Çeşitli doktorlara gittiğinde ise buna çare olamamışlar. Yaptığımız manipülasyon ile boyun ve bel ağrılarından tamamen kurtardık. Kasların sıkışmasından dolayı da 4 kilo gibi zayıflaması söz konusu oldu. Kilo vermesinin yanı sıra 2 santimetre boyu uzadı. Manipülasyon tedavisi boyun ve bel fıtığında çok başarılıdır. Elle tedavide boyun ve bel fıtıklarında başarı oranı yüzde 98'dir. Ancak yüzde 2 gibi durumlarda ameliyat gerekebilir" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
19 yıldır çektiği fıtık ağrısından 8 seansta kurtuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN