Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Organ nakli merkezinde yeni yıl kutlaması

Giriş Tarihi: 31.12.2015 14:05
Organ nakli merkezinde yeni yıl kutlaması

(AÜ) Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu 'nde geleneksel yeni yıl kutlaması, Enstitüye adını veren Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu'nun katılımıyla gerçekleşti.

Organ Nakli Merkez Müdürü Prof. Dr. Bülent Aydınlı ve Uzm. Koordinatör Nilgün Keçecioğlu tarafından düzenlenen geleneksel yılbaşı etkinliğine, Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ender Terzioğlu, AÜ Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Murat Turhan, Prof. Dr. Gültekin Süleymanoğlu, Prof. Dr. Ramazan Çetinkaya, Prof. Dr. Hüseyin Koçak, Prof. Dr. İnci Süleymanlar, akademisyenler, koordinatörler, idari personel ve AKBÖHONDER Başkanı Mehmet Şahan katıldı.

AÜ Organ Nakli Merkezi'nin Türkiye'nin önde gelen merkezlerinin başında yer aldığını ve tüm dünyada bilindiğini söyleyen Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu, "Acısıyla tatlısıyla yeni bir yıla daha veda ediyoruz. Gelen yıl giden yıldan daha iyi olsun. Üzüntü ve sıkıntıların geride bırakıldığı bir yıl olsun. Merkezimiz için de iyi ve mutlu bir yıl temenni ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde güzel işlere imzaların atıldığı bir yıl olsun. Bölünmeyin, büyüyerek çoğalarak güçlenin ve attığınız imzalarla adınızı dünyaya duyurun" diye konuştu.

Tıp Fakültesi Dekanı Ender Terzioğlu da yeni yıl için güzel dileklerde bulunmanın adet olduğunu, ancak 2016 yılında her zaman olduğundan daha çok ihtiyacımız olduğunu belirtti. Prof. Dr. Terzioğlu, "Yeni yılın ülkemizde ve dünyada barış mutluluk habercisi olmasını diliyorum" dedi.

Daha sonra yeni yıl pastasını kesen Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu, "Her şey gönlünüzce olsun, 2016 yılı başarılarla anılan bir yıl olsun" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Organ nakli merkezinde yeni yıl kutlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN