Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Annelik estetiği ameliyatından sonra iyileşme süreci nasıldır? Annelik Estetiği Nedir? İyileşme Süreci Nasıldır?

Annelik Estetiği Nedir? İyileşme Süreci Nasıldır?Annelik estetiği kişiye özel tasarlanır. Genel anestezi altında kombinasyonlar şeklinde yapılabilen, işlemlere bağlı olarak 3- 5 saat arası sürebilen operasyonlardır.

Giriş Tarihi: 19.1.2016 17:48
Annelik estetiği kişiye özel tasarlanır. Genel anestezi altında kombinasyonlar şeklinde yapılabilen, işlemlere bağlı olarak 3- 5 saat arası sürebilen operasyonlardır. Memelere küçültme, dikleştirme ya da büyütme yapılabilir. Karın cildindeki sarkıklığa bağlı olarak mini ya da tam karın germe uygulanabilir. Bölgesel yağlanma olan alanlara liposuction ile şekillendirme yapılabilir. İstenilen yerler inceltilebilir veya dolgunlaştırılabilir.

Annelik Estetiği Nedir? İyileşme Süreci Nasıldır?

Genellikle bir bazen iki gece hastayı ameliyattan sonra hastaneden takip ediyoruz. Bu işlemlerden sonra hastaya uygulanmış bölgelere destekleyici giysiler, korseler, sütyen ve destekleyici bantlar kullanmayı öneriyoruz. Bu bantların bu giysilerin en az 3 hafta kullanılmasını öneriyoruz. 3. Günde hastalar duşlarını alabiliyorlar. İlk 1-2 gün hafif ağrı şikayetleri olabiliyor ancak bu ağrılar basit ağrı kesiciler ile kontrol altına alınabiliyor. Hastaların bir haftanın sonunda işlerine dönebilmesi sağlanıyor. İlk 1,5 2 ay ameliyatlı olan bölgelerde hafif ödemler ile karşılanabilse de korselerin etkisi ile çok daha hızlı iyileşme dönemine sahip olabiliyorlar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Annelik estetiği ameliyatından sonra iyileşme süreci nasıldır? Annelik Estetiği Nedir? İyileşme Süreci Nasıldır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN