ın diğer kırıklardan farkı nedir?

nasıl tedavi edilir? Kemik erimesi nasıl tedavi edilir?

Giriş Tarihi: 21.1.2016 11:20 Güncelleme Tarihi: 21.1.2016 11:21
nasıl tedavi edilir?

Kemik erimesi nasıl tedavi edilir?

Kemik yoğunluğunu muhafaza etmek ve kırık rizikonunu azaltmak için kullanılan, çabuk etki gösteren çeşitli tedavi alternatifleri vardır.Tatbik Edilen tedavi, hastanın yaşına, sağlık vaziyetine , ihtiyaçlarına ve hayat şekline uyumlu olmalıdır.

Sığ suya balıklama dalma felç yapabilir mi?


Geç kalınmış osteoporoz hastasında hangi yollar kullanılır?


Kemik erimesi sebebiyle gördükleri ilaç rehabilitasyonuna yeterli ehemmiyeti göstermeyen hasta olanların kırık riski ve gelecekteki tedavi fiyatları artmaktadır.
İlaç rehabilitasyonunun tesirini en üst seviyeye ortaya çıkarmak için kemik erimesi hastalarına çoğunlukla kalsiyum ve D vitamini desteği verilir. Yeterli kalsiyum, D vitamini ve protein alımı kemik erimesini önlemeye destekçi olduğu benzeri , şuanki kemik yoğunluğunu da korumaktadır . Kalsiyum ve D vitamini desteği bilhassa yüksek kırık riski taşıyan bireyler için mühimdir .
Rehabilitasyonda, ilaçları tamamlayıcı olarak egzersiz ve rejim yazılımları da verilmektedir. Itinalı egzersiz ve kalsiyum tarafından zengin gıdalarla beslenme, ilaç rehabilitasyonuna mühim bir dayanak sağlamaktadır.
Kemik erimesi rehabilitasyonunda her geçtiğimiz gün yeni yollar geliştirilmektedir. Doktorunuz sizin için en gerçek rehabilitasyonu ve bu rehabilitasyonun risklerini-yararlarını sizlere en güzel anlatacak kişidir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osteoporotik kırıkların diğer kırıklardan farkı nedir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN