Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yerine bu besinleri tüketebilirsiniz! İşte olan !

Havaların bir sıcak, bir soğuk devam ettiği bu günlerde hastalıklara karşı bizi yine koruyacak. Güneşe aldanıp ince giyinenler şifayı kaptı bile. Evde kendimizi doğal yollarla tedavi etmek istiyorsak doğa bize bu konuda çok yardımcı olacaktır. Sağlığımıza kanıtlanan ve vücudumuzun üretemediği ama ihtiyaç duyduğu birçok maddeyi karşıladığımız besinler bizi hastalıklardan da koruyor. Hastalanıldığından sıkça başvurulan antibiyotiklerin doktor kontrolü olmadan tüketilmesi son derece sakıncalıdır. Fakat etkisi olan bu mucizevi besinleri bol bol tüketebilirsiniz. Peki doğal etkisi gösteren şifalı besinler neler? İşte süper besinler ve faydaları...

Giriş Tarihi: 19.5.2019 12:51 Güncelleme Tarihi: 19.5.2019 15:33
Antibiyotik yerine bu besinleri tüketebilirsiniz! İşte doğal antibiyotik olan besinler!

En basit hastalıklarda bile hemen antibiyotiğe bel bağlanabiliyor. Oysa bilimsel çalışmalar gereksiz kullanımı durumunda vücudun mikroplarla savaşma yeteneğinin azalmaya başladığını, bağışıklık sisteminin zayıfladığını, birçok ciddi hastalığa yol açabildiğini hatta vücutta bakterilerin antibiyotiğe karşı direnç kazanması sonucu ölümcül tabloya bile neden olabildiğini ortaya koyuyor.

Nezle ve grip gibi hastalıkların yoğun olarak görüldüğü bugünlerde en iyisi hasta olmadan önlem almak ve bunun için de doğanın şifalı besinlerine soframızda yer vererek bağışıklık sistemini güçlendirmek.

ARKADAŞINA GÖNDER
Antibiyotik yerine bu besinleri tüketebilirsiniz! İşte doğal antibiyotik olan besinler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN