AK Parti Milletvekili Aday Adayı Kemal Öztürk’ten, Başkan Alemdar’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 23.2.2015 12:58
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Kemal Öztürk’ten, Başkan Alemdar’a Ziyaret
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Kemal Öztürk, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti. Öztürk, “Sakaryamızı, Kocaeli ile değil Chicago ile yarıştırmalıyız” dedi.
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile görüşen Öztürk, Serdivan’ın şehirden ayrılan bir kaliteye dönüştüğünü söyleyerek, “İstanbul’un bazı bölgeleri var, sonradan dönüştüğü için daha bir kalite oldu, Ataşehir gibi. Şimdi Çekmeköy’ün alt tarafları böyle oluyor yeni yerleşim olduğu için. Buralarda yol daha güzel, bina yapılıyor mesafesi daha uygun. Serdivan da öyle bir şey oldu. Şehirden ayrılan bir kaliteye dönüştü” ifadelerini kullandı.
Öztürk, artık rekabetin ilçeler arası, şehirler arası olmadığını dünya ölçeğinde bir rekabetin olduğunu belirterek, “Rekabet ilçelerin arasında değil, şehirlerin arasında değil artık. Dünya ölçeğinde bir rekabet var. Benim geldiğimden beri bir sorun var Sakarya’da, bir Kocaeli ile yarışamadık, Kocaeli’yi geçemedik. Bende diyorum ki neden bu kadar küçük hedeflerimiz var. Bizim Chicago ile yarışmamız lazım. Öyle bir hayal kurmamız gerekiyor ki artık, büyümemiz gerekiyor. Yeni Türkiye kuruluyor artık, işte Şah Fırat’ta operasyon yapıyor alacağın alıyor getiriyor, Yeni Türkiye, uluslararası operasyonlar yapıyor. Biz bu yeni Türkiye’nin yani uluslararası devletler ile rekabet eden Türkiye’ye nasıl kadrolar kuracağız Sakarya’da, 7 tane insan önerimiz var bizim” diye konuştu.
Çıktığı bu kutlu yolda Aday Adayı Kemal Öztürk’e başarılar dileyen Başkan Alemdar ise, “Plan önemli. Tüm dünya da planlar bir devlet politikasıdır, devletin işidir. Yerele bırakılmaz. İlk defa AK Parti ile beraber planlama başladı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Kemal Öztürk’ten, Başkan Alemdar’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN