Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mefail Deribaş:

Giriş Tarihi: 23.2.2015 15:18
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mefail Deribaş:
Basın mensuplarıyla tanışma kahvaltısında buluşan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mefail Deribaş, için hayalleri olduğunu ifade ederek, hizmet için yola çıktığını söyledi.
7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimler öncesinde AK Parti’den Milletvekili olabilmek için aday adaylık başvurusunu yaparak yola çıkan Sakaryalı Türk Hava Yolları Rusya Genel Müdürü Mefail Deribaş, basın mensuplarıyla tanışma kahvaltısında buluştu.
Toplantıda hayatından kısa kesitler anlatarak kendini tanıtan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mefail Deribaş, ülkeme, memleketime faydalı işler yapabileceğimi, yılların birikimi ve tecrübelerimi siyaset kulvarında da kullanabileceğime inandığım andan itibaren AK Partiden Sakarya Milletvekili aday adayı olmaya karar verdiğini söyledi.
Uzun yıllar yurtdışında yaşaması ve uluslararası çalışmalar yapması sebebiyle milletvekili seçilmesi halinde Türkiye’nin 2023 hedeflerine katkı sağlayabileceğini ifade eden Deribaş, “Türkiye-Rusya ilişkilerinde bilgi ve tecrübelerimi kullanarak katkı sağlayabileceğimi düşünüyorum” dedi.
Sakarya’nın hedefe ve bir hayale ihtiyacı olduğunu belirten Deribaş, “Sakarya doğal yapısı ve kültürel zenginlikleriyle uluslararası turizme çok yatkın bir şehir. Burada yapılacak bir golf sahası turizme kazandırılabilir. Sapanca Gölü çevresinde Sakarya turizmine katkı sağlamak amacıyla bir çok proje geliştirebiliriz” diye konuştu.
Türk Hava Yolları Rusya Genel Müdürü olması sebebiyle Rusya’dan bir çok spor takımının Antalya’ya geldiğini bildiğinin altını çizen Deribaş, “Sakarya’mızda da bu faaliyetlerin yürütülebileceği bir çok bölgemiz var. Bu konuda adımlar atılarak, yurtdışından futbol takımlarını şehrimize çekerek, spor turizmini hayata geçirebiliriz” şeklinde konuştu.
Deribaş, “İlla aday gösterilirim diyemem. Ancak ülkeme uzun yıllardır yaptığım hizmetler ortada. Ben bu bilgi birikimi ve tecrübem ile şehrimize ve ülkemize faydalı olabileceğimizi düşünüyorum” dedi.
Milletvekili aday adaylarından herkesin aynı şansa sahip olduğunun altını çizen Deribaş, “Ülkeme ve şehrime en iyi hizmeti verebilmek adına buradayım. Partime, liderime, ak kadrolara güvendiğim için, inandığım için, bu gemiyi 2023 hedefine taşıyacağı için buradayım” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mefail Deribaş:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN