Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Levent Ulusoy’dan TÜMSİAD’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 11.3.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Levent Ulusoy’dan TÜMSİAD’a Ziyaret
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Levent Ulusoy Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Sakarya Şubesini ziyaret etti.
Yönetim kurulu üyeleri ve TÜMSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Murat Kesik ile görüşen Levent Ulusoy, seçim sürecinde ki projelerinden bahsetti. TÜMSİAD Sakarya şubesinin çalışmalarını gözlemlediğini söyleyen Ulusoy çalışmalarından ötürü tebrik etti. Sanayi yönünden Sakarya’nın gelişime açık olduğunu belirten Ulusoy, iş adamlarının Sakarya da yatırım yapmalarına daha fazla olanak sağlanması gerektiğini konum itibariyle Sakarya’nın yatırım yapılacak en ideal illerden biri olduğunu dile getirdi.
Hükümetin sanayicilere uyguladığı politikaların daha da iyileştirerek Sakarya’nın sanayi açsından ilgi merkezi yapılacağına dikkat çekti. Devlet teşviklerinin arttırılmasıyla hem iş adamlarının daha rahat yatırım yapabileceğini söyleyen Ulusoy hem de şehirde ki istihdamın daha çok artacağını vurguladı. Ekonomik yönden güçlü bir Sakarya da refah seviyesinin ve yaşam kalitesinin daha fazla artacağını vurgulayan Levent Ulusoy iş adamlarına bu konuda daha fazla görev düştüğünü sözlerine ekledi.
Sanayinin gelişmesi, istihdamın artması için projelerinin bulunduğunu söyleyen Levent Ulusoy iş adamlarından da bu konuda destek göreceğine gönülden inandığını dile getirerek ziyaretini sonlandırdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Levent Ulusoy’dan TÜMSİAD’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN