Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aday Adayı Saraç Abhaz Derneğini Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 24.3.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
Aday Adayı Saraç Abhaz Derneğini Ziyaret Etti
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Cihan Saraç, Sivil Toplum Ziyaretleri (STK) ziyaretleri kapsamında, Sakarya Abhaz Derneği’ni ziyaret etti.
AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Cihan Saraç, Abhaz Derneği ziyareti esnasında Dernek Başkanı Oral Kobaş ve üyeleri tarafından ilgi ile karşılandı.
Abhaz Derneği ziyareti sırasında konuşan Saraç, “Şimdi burada doğal olarak sizin gibi etnik kültüre sahip gruplar, kendileri için bir temsiliyet unsuru ararlar, buda normaldir. Kim sizin kültürünüzü yansıtacak, temsil edecek, sorunlarınız varsa onları çözecek. Allah nasip ederde adaylık söz konusu olursa, bizzat köyünüze, ilçelerinize, yerlerinize geleceğim ve bu kültürü, Kafkasya kültürünü temsil etmeye aday olduğumu söyleyeceğim” ifadelerini kullandı.
Oral Kobaş ise, Abhaz kültürünün yaygınlaştırılması ve tanıtılması amacıyla kurulan derneğin aynı zamanda Abhazya - Sakarya arasındaki ticari ve sosyal ilişkileri de geliştirmek adına çalışmalar yürüttüğüne dikkat çekerek, aday adayı Saraç aday adaylığı sürecinde başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aday Adayı Saraç Abhaz Derneğini Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN