Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hizmet Tanıtım Gezileri’nde Yeni Dönem Başladı

Giriş Tarihi: 24.3.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 20:02
Büyükşehir Belediyesi Hizmet Tanıtım Gezileri’nde yeni dönemin başladığını açıklayan Halkla İlişkiler Koordinatörü Taha Toplu, vatandaşlardan gelecek talepler doğrultusunda ziyaret takvimini belirleyeceklerini belirtti.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından gerçekleştirilen hizmet tanıtım gezilerinde yeni dönem başladı. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Halkla İlişkiler Koordinatörü Taha Toplu, tüm vatandaşları Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen altyapı ve üstyapı yatırımlarını ziyaret etmeye davet etti.
Vatandaşlardan gelecek talepler doğrultusunda ziyaret programını belirlediklerine de değinen Toplu, “Yeni dönemin ilk hizmet tanıtım gezisini Akyazı ve Sapanca SAMEK kursiyerlerimiz ile gerçekleştirdik. Misafirlerimiz HES, Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisi, Ofis Sanat Merkezi, Sakaryapark, Sakarya Sanat Galerisi, Geçici Hayvan Bakım Evi ve Atıksu Arıtma Tesisleri’nde incelemelerde bulundular. İnşallah önümüzdeki günlerde de vatandaşlarımızı ağırlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hizmet Tanıtım Gezileri’nde Yeni Dönem Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN