Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erenler Belediyesi’nde Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 7.4.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:01
Erenler Belediyesi’nde Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Erenler Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Başkanlığında Belediyenin meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk yaptığı açıklamada; Bugün, bizim de uzun süredir peşinde koştuğumuz bir konuyla ilgili yani Küpçülerde ki prefabrik ilköğretim okulu ile ilgili hayırlı bir haber aldık. Uzun süredir biz de oraya kalıcı bir okul yapmak için mücadele ediyorduk. Vali Mustafa Büyük İmam Hatip Okulu Projesininin bir benzeri uygulanmak isteniyor. Bizden de Büyükşehir Belediye Meclisine yetki verilmesi isteniyor. Proje; Bodrum + Zemin + 2 kat ve 32 derslikli bir proje olacak. Kamulaştırılması adına bizim de Belediye olarak ciddi uğraşlarımız ve katkılarımız oldu” dedi. Daha sonra Küpçüler Mahallesinde ki prefabrik okul ile ilgili Büyükşehir Meclisine yetki verilmesi teklifi oylanarak kabul edildi.
Meclis Gündeminin 1. Maddesi olarak 2014 yılına ait denetim komisyon raporu hakkında Denetim Komisyonu Başkan Vekili İsa Yenioğlu tarafından bilgi verildi. Daha sonra komisyon üyelikleri için seçimler yapıldı. Buna göre; Encümen Üyeliğine Arif Akyol ve Belgin Demirağ, Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine; M.Hanefi Kara, Alaattin Toy, Semiha Bafralıoğlu, Arslan Demir, Ali Kıran seçilirken, İmar Komisyonu üyeliğine ise; Necmettin Kırık, Ramazan Tezgel, Rüstem Yazar, Mustafa Sarı ve Ahmet Hacı Eyüpoğlu seçildi. Gündemin son ve 3. maddesi olarak ise 2014 yılı faaliyet raporu meclis üyelerine sunularak uygun görüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erenler Belediyesi’nde Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN