Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akyazı’daki Dönel Kavşak Yapımı Tamamlanıyor

Giriş Tarihi: 20.5.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 15:27
Akyazı’daki Dönel Kavşak Yapımı Tamamlanıyor
Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü teknik ekipleri tarafından Akyazı İtfaiye karşısı Akşemseddin Cami önünden geçen yola yapımına başlanan dönel kavşak çalışması hızla tamamlanıyor.
Özellikle İtfaiye araçlarının çıkışlarını rahatlatacak bölgede bulunan araçların gidiş ve gelişlerini kolaylaştıracak olan dönel kavşak karşıdan karşıya gelen araçlarında bir anda birbirileri önüne çıkmasını engellenecek. Akyazı genelinde şehrin güzelleşmesi, gelişmesi, olumlu anlamda ilerleyebilmesi, ilçeler arasında modern bir ilçe olabilmesi için çalışmalarını hızla yürüten Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü teknik ekipleri ilçe genelinde bir yandan altyapı çalışmalarını hızla yürütürlerken, öte yandan da yol ve dönel kavşak yapımı, asfalt yama, kilitle parke, yüz döşeme, yağmur suyu kanal hattı döşeme gibi birçok çalışmayı aralıksız olarak sürdürüyor.
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İlçemizin modern, gelişen teknolojiye ve çağa ayak uyduran örnek yolları, mahalleleri, cadde ve sokaklarıyla, sosyal ve kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleriyle örnek model bir ilçe olması için bu amaç ve uğurda hiç durmadan çalışıyoruz. İlçemizin yaya ve araç trafiğinin her zaman rahat olabilmesi için ekiplerimiz tarafından tespiti yapılan ve ihtiyaç duyulan yerlere hem plastik dubalama çalışmasıyla önce kavşak olduğunu sürücülerimizi yavaş yavaş alıştırıyor, sonrasında da normal beton dönel kavşaklar yaparak içerisini peyzaj çalışması ile süslendirip, o alana da güzel bir görünüm vermiş oluyoruz. Çalışmalarımız artan tempoyla devam edecek” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akyazı’daki Dönel Kavşak Yapımı Tamamlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN