Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cihannüma Derneği’nden Sahur Programı

Giriş Tarihi: 6.7.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
Cihannüma Derneği’nden Sahur Programı
Cihannüma Derneği Sakarya Temsilciliği tarafından düzenlenen sahur programı Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un katılımıyla gerçekleşti.
Cihannüma Sakarya Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu Sahur Buluşması programına Cihannüma Genel Merkezden İhsan Aktaş, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Sapanca Kaymakamı Gökhan Azcan, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, Üniversiteden Öğretim Üyeleri ve Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu üyelerinin katılımı ile gerçekleşti. Sahur Programına; İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bilecik ve Düzce Cihannüma temsilcilikleri de katılım sağladı.
Cihannüma Sakarya Temsilcisi Ali Çiydem’in ev sahipliğini yaptığı programda Cihannüma Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Aktaş; Cihanümanın kuruluş gayesi ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ise Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine dikkat çekerek, bulunduğu ortamla ilgili memnuniyetini dile getirdi. Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas da programda bir selamlama konuşması yaptı.
Sapanca’da düzenlenen programda Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’de bir konuşma yaparak katılımcıları selamladı. Sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen Sahur Programı, Sabah ezanı ile birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cihannüma Derneği’nden Sahur Programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN