Prof. Dr. Cebrail Aliekberov Özel Adatıp Hastanesi’ni Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 14.7.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Prof. Dr. Cebrail Aliekberov Özel Adatıp Hastanesi’ni Ziyaret Etti
Uluslararası başarılarıyla tanınan Ortopedi Uzmanı Prof. Dr. Cebrail ALİEKBEROV, ’ya gelerek Özel Adatıp Hastanesi’nde yapılan bir ameliyata, tecrübelerini aktarmak adına katıldı.
Özel Adatıp Hastanesi Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Ozan Akca’nın konuğu olarak Sakarya’ya gelen Prof. Dr. Cebrail Aliekberov, Türkiye’de 14 bine yakın başarılı operasyon gerçekleştirdi. Op. Dr. Ozan Akca’nın daveti üzerine, katıldığı ameliyatla ilgili olarak bilgiler veren Prof. Dr. Cebrail Aliekberov, “Hasta henüz 11 yaşında ve bacak kısalığı şikayetiyle gelmiş. Özel Adatıp Hastanesi Ortopedi Uzmanları ameliyat gerektiğine karar verince, bende Ortopedi Ekibiyle birlikte ameliyata katılmak istedim. 11 yaşındaki bu yavrumuzun uyluk kemiği kesilerek hem eğrilik düzeltildi hem de boyunun uzamasını sağlayacak ameliyat gerçekleştirilmiş oldu. En önemlisi de bir yıl sürecek olan bu tedavi sonucunda, çocuğumuzun bacak boyundaki 10 santimetrelik kısalık giderilmiş olmakla kalmayacak, geri kalan hayatında da yaşıtları gibi normal bir gelişimi olacak” ifadelerini kullandı.
Ameliyat sonrası Özel Adatıp Hastanesi Genel Müdürü Ozan Aydınlar’ı ziyaret eden Prof. Dr. Aliekberov, Adatıp Hastanesi’nin özellikle ameliyathanelerinde yapılan modernizasyonun ve de tüm yardımcı sağlık personelleri ile birlikte verilen sağlık hizmeti kalitesinin kendisini çok mutlu ettiğini belirtti. Özel Adatıp Hastanesi Genel Müdürü Ozan Aydınlar ise yaptığı konuşmda, “Hocamızı burada görmek bizi sevindirdi. Dünya çapında, alanında marka olmuş tecrübeli bir hekimin öneri ve tavsiyeleri gelişimimiz açısından çok değerlidir. Yönetim Kurulu Başkanımız Orhan Kocabıyık’ın katkıları ve Başhekimimiz Uz. Dr. Gökhan Öner’in desteği ile Sakarya halkının sağlık ihtiyaçlarını başka illerde gidermek için yollara düşmesinin önüne geçmek ve hatta çevre illere de hizmet verebilecek düzeye gelebilmek adına çalışmalarımızı hızla devam ettiriyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof. Dr. Cebrail Aliekberov Özel Adatıp Hastanesi’ni Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN