Serdivan’da İnşa Edilen Meydan Projesinde Sona Gelindi

Giriş Tarihi: 22.7.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Serdivan’da İnşa Edilen Meydan Projesinde Sona Gelindi
Serdivan Belediyesi tarafından hayata geçirilen meydan projelerinden bir yenisi daha Aksaray semti olarak adlandırılan Bahçelievler Mahallesi’nde yükseliyor.
Konu ile ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Kirişhane Caddesi üzerinde belediye ait boş alanda yapılan çalışmalarda sona gelindiği belirtildi. İçerisinde mahalle meydanlarının vazgeçilmez unsuru olan meydan çeşmesinin de yer alacağı komplekste altyapı ile ilgili faaliyetler büyük ölçüde bitirilirken, aydınlatma tertibatı ve ağaçlandırma için de altyapı çalışmalarının tamamlandığı belirtildi.
Sosyal Belediyecilik anlayışına farklı bir boyut kazandıracak mahalle meydanları projesi ile Serdivanlıların yeni buluşma noktası bu alanlar olacak. Oturma gurupları, estetik unsurların göz önünde tutulduğu düzenli peyzajı, aydınlatması ve çeşmesi ile Kirişhane Caddesi üzerinde hayata geçirilen mahalle meydanı; sosyal ilişkilerin ve birlikteliğin ortak bir mekanda yaşatılması ve pekiştirilmesi adına misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Serdivan’da İnşa Edilen Meydan Projesinde Sona Gelindi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN