Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Birlikte Iı’ Adlı Karma Resim Sergisi Açıldı

Giriş Tarihi: 21.2.2015 19:28
‘Birlikte Iı’ Adlı Karma Resim Sergisi Açıldı
’da, Eskişehir Anadolu Üniversitesi (AÜ) öğrencileri tarafından ‘Birlikte II’ adlı karma resim sergisi açıldı.
AÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Eğitim Bölümü ve diğer üniversitelerden katılan öğretim elemanları ile öğrencilerin düzenlediği ‘Birlikte II’ adlı karma resim sergisi Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Açılışa, OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Eker, Karikatür Topluluğu öğrencileri ve öğretim üyeleri katıldı.
Açılıştan önce bir konuşma yapan OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Eker, “Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Eğitim Bölümü ve diğer üniversitelerden katılan öğretim elemanlarının düzenlediği ‘Birlikte II’ adlı karma resim sergisi galerimizde açılması söz konusu olmuştu. Biz de seve seve ulusal alanda diğer fakülte ve akademik kurumlarla iş birliği yaparak sanatsal etkileşimleri daha dinamik hale getirmek çabalarımızın olacağını daha baştan itibaren söylemiştik. Bu da onlardan bir tanesidir. Bu vesileyle de Eskişehir ekibine, özellikle de Doç. Dr. Duygu Bedir Erişti’ye teşekkür etmek istiyorum. Bu sergi onun öncülüğünde olan bir sergi. İnşallah tekrarlarını da görürüz burada” dedi.
Açılışın ardından öğretim üyeleri ve öğrenciler sergideki çalışmaları incelediler.
İlki Çanakkale’de, ikincisi Samsun’da düzenlenen ‘Birlikte II’ isimli sergi 21-27 Şubat tarihleri arasında Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Galerisi’nde gezilebilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Birlikte Iı’ Adlı Karma Resim Sergisi Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN