Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayvacık Kaymakamlığı’ndan "Canım Bebeğim" Projesi

Giriş Tarihi: 11.3.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Ayvacık Kaymakamlığı’ndan Canım Bebeğim Projesi
’un Ayvacık İlçe Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen “Canım Bebeğim” Projesi kapsamında İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca, doğacak bebeklerin ailelerine ziyaretlerde bulundu.
İlçede uygulanan “Canım Bebeğim” Projesi ile hamile bayanlara daha sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeleri ve doğumdan sonra daha bilinçli bir şekilde bebeklerini yetiştirebilme imkanı sağlanacağını belirten Kaymakam Can Kazım Kuruca ailelere ziyaretlerinde, doğacak bebekler için sağlıklı yaşam dileklerinde bulundu.
Ziyaretlerde İlçe Kaymakamı Can Kazım Kuruca’ya, Ayvacık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Halil Kalaycı, Ayvacık Anaokulu Müdürü Nurten Akkuş, Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi hemşirelerinden Nuray Yıldız Yakar katıldı.
Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi hemşirelerinden Nuray Yıldız Yakar da hamile bayanlara gebelik ve çocuk gelişimi hakkında teknik bilgiler verdiler.
Konuyla ilgili bilgilendirici broşür ve dokümanlar da anne adaylarına verilerek samimi bir sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyaretler sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayvacık Kaymakamlığı’ndan "Canım Bebeğim" Projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN