Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emine Karaçuha Yılmaz’dan TÜMSİAD’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 25.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 16:01
Emine Karaçuha Yılmaz’dan TÜMSİAD’a Ziyaret
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Peyzaj Yüksek Mimarı Emine Karaçuha Yılmaz, Tüm Sanayiciler ve İşadamları Derneği’ni (TÜMSİAD) ziyaret ederek Başkan Muhammet Halit Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet etti.
Emine Karaçuha Yılmaz ziyarette yaptığı açıklamada, “TÜMSİAD’ın faaliyetlerini takip ediyorum. Yakaladığınız sinerji ile de istihdama ekonomiye katkı sağlıyorsunuz. Yatırımcı STK’ları çok önemsiyorum. Yatırım yapan, istihdam sağlayan bütün kuruluşlar bizim başımızın tacıdır. Ekonomimizin daha hızlı ve sağlıklı büyümesi için yatırımcılarımızın daha çok teşvik edilmeli, projelerine sahip çıkılmalıdır. Ekonomimizin çarklarının durmadan çalışması gereklidir. Daha çok çalışmalıyız. Yapacağınız çalışmaların her noktasında katkı sağlamak için yanınızda olduğumu ve birlikte daha güzel sonuçlar elde edebiliriz. Ben yaptığınız bütün çalışmalarınızdan ötürü sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
Tüm Sanayiciler ve İşadamları Derneği Başkanı Muhammet Halit Yılmaz ise, “Biz TÜMSİAD olarak sizin bize çalışmalarımızda destek ve motivasyon sağlayacağınıza inanıyoruz. Samsun’da büyük sanayi yatırımları konusunda daha hızlı ilerlemeli ve arsa üretimi konusu çözülmelidir. Bu konuda çalışmaların yapılması istihdam sorunumuzu da çözecektir. Çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emine Karaçuha Yılmaz’dan TÜMSİAD’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN