Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Netcad Eğitim Programı’ Sözleşmesi İmzalandı

Giriş Tarihi: 3.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
‘Netcad Eğitim Programı’ Sözleşmesi İmzalandı
İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından hazırlanan“Netcad Eğitim Programı” Projesinin teknik destek sözleşmesi imzalandı.
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) tarafından yürütülmekte olan 2015 yılı Teknik Destek Programı kapsamında, Samsun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü’nce hazırlanan “Netcad Eğitim Programı” başlıklı proje OKA tarafından desteklenmeye değer bulundu.
Teknik Destek Sözleşmesi, Samsun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kadir Güven ve OKA Genel Sekreter Vekili Mustafa Güler tarafından 3 Nisan 2015 tarihinde saat 10.30’da OKA’nın toplantı salonunda imzalandı.
“Netcad Eğitim Programı” başlıklı proje 15 iş günü süreli eğitim projesi olup, Ana Modül-Netsurf, Coğrafi Bilgi Sistemleri, İleri Düzey Arazi Toplulaştırma Projelendirme, İleri Düzey Damla Sulama Projelendirme, Havza Modelleme-Taşkın Analizi ve Uzaktan Algılama Sertifika Eğitim Programlarını içeriyor.
Teknik destek sözleşmesinin imzalanmasının ardından İl Müdürü Kadir Güven, projenin Samsun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü için hayırlı olması dileklerinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Netcad Eğitim Programı’ Sözleşmesi İmzalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN