Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Genç’ten Mavi Marmara Teşekkürü

Giriş Tarihi: 6.4.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
Başkan Genç’ten Mavi Marmara Teşekkürü
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 555 kişiyi şehitlerle buluşturan "Mavi Marmara ve 100. Yılında Çanakkale" projesine destek veren kurumları ziyaret ederek, teşekkür etti.
Çanakkale Zaferi’nin 100. yılında Mavi Marmara Gemisi’ni İsrail’in saldırısının ardından yeniden yola çıkararak, genci yaşlısı, kadını erkeği 555 kişiyi şehitlerle buluşturan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, dev projeye destek veren kurumlara teşekkür turuna çıktı. Başkan Genç, ilk etapta Liman Başkanı Aydın Ünal, Samsun Gümrük Müdürü Muzaffer Özkan, Samsun Deniz Liman Şube Müdürü Ekrem Koçak ve Samsunport Liman Müdürü Bedir Yıldırım’ı ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.
“2023’E DEĞERLERİMİZLE İLERLEYECEĞİZ”
Samimi havada gerçekleşen ziyaretlerde kurum müdürleriyle sohbet eden ve projenin öneminden bahseden Başkan Genç, "Mavi Marmara, ümmetin gemisidir. Çanakkale ise ümmetin savaştığı şehitler diyarımız. Yine Samsun Kurtuluş Mücadelesi şehri. Dolayısıyla bu üç maneviyatımızı bir araya getirdik ve buluşturduk. Bu projemizi özellikle gençlerimizin milli ve manevi değerlerimizi bilmesi, özümsemesi ve geleceğe aktarması açısından çok önemsiyorum. Bizim hedefimiz, bilimsel, teknolojik, ekonomik gelişmişliğin yanı sıra 2023, 2053 ve 2071’e değerlerimizle birlikte yükselmemizdir" dedi.
“KURUMLAR ARASI BİRLİKTELİK ÖNEMLİ”
"Mavi Marmara ve 100. Yılında Çanakkale" projesi ile Samsun’da kurumlar arası koordinasyon ve birlik-beraberlik örneği sergilediklerini de belirten Genç, "Bu şehirde birlik ve beraberliğe ihtiyaç var. Kurumlar arası birliktelik ve koordinasyon güç oluşturur. Biz Mavi Marmara projemizde diğer kurumlarımızla uyum içerisinde birlikte güzel bir iş başardık. Çok şükür 555 insanımızla kazasız, belasız büyük bir projeyi gerçekleştirmenin sevincini ve onurunu yaşıyoruz. Bu manada bizlerden desteğini esirgemeyen kurumlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Genç’ten Mavi Marmara Teşekkürü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN