Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlkadım’da Asfalt Mesaisi

Giriş Tarihi: 5.7.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 06:23
İlkadım’da Asfalt Mesaisi
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Toybelen Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt yol çalışmalarını yerinde inceledi.
Toybelen Mahalle Muhtarı Hasan Tütüncü, Özel Kalem Müdürü Yahya Çınkıl, Fen İşleri Müdürü Mustafa Karaduman ile birlikte 1227. Sokak’ta yapılan çalışmaları inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İmkanlar nispetinde en önceliklisinden başlayarak her noktaya hizmet götürdüklerini söyledi.
Asfalt döküm çalışmalarını bizzat yerinde takip ederek inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yaz ayı itibariyle İlkadım’da asfalt çalışmalarının hız kazandığını belirterek, imkanların nispetinde programa alınan cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarının devam edeceğini söyledi. İlkadım ilçesinin modern bir kent kimliğine kavuşması için özelliğini kaybetmiş ve yıpranmış cadde ve sokakları asfaltladıklarını kaydeden Başkan Tok, “Ramazan ayında da ilçemizdeki cadde ve sokakların asfaltlanması konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekiplerimiz bu konuda yoğun bir çaba ile çalışıyor.” dedi.
Muhtarların mahallelere hizmet götürme bakımından önemli bir sorumluluğu yerine getirdiğini belirten Başkan Erdoğan Tok, Belediye olarak yaptıkları hizmetlerde vatandaş memnuniyetini önemsediklerini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlkadım’da Asfalt Mesaisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN