Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlkadım’dan “Prestijli” Çalışma

Giriş Tarihi: 8.7.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 09:50
İlkadım’dan “Prestijli” Çalışma
İlkadım Belediyesi tarafından başlatılan Prestijli Sokaklar Projesi kapsamında düzenleme çalışmaları başlatılan Kuyumcular Çarşısı’nda sona gelindi.
İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından geçen ay Prestijli Sokaklar Projesi kapsamında yapımı başlatılan Kuyumcular Çarşısı yol yapım ve peyzaj çalışmalarında sona yaklaşıldı. İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından caddenin granit taş ve çevre düzenleme çalışmaları titizlikle gerçekleşti. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kuyumcu esnafları ile sohbet ederek çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi. Başkan Tok yapılan çalışmanın hem esnaf hem vatandaşlar tarafından beğenildiğini ve takdir gördüğünü söyledi.
İlkadım İlçesi Prestijli Sokaklar Projesi’nin startının Kuyumcular Çarşısı’ndan verildiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Kuyumcular arastası İlkadım ilçemiz için umuz için önemli bir alışveriş noktasıdır. Bu önemli merkezin alt yapı çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz tarafından tamamlandı. Bizler de İlkadım Belediyesi olarak yol yapımı ve düzenleme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu merkezi prestijli bir alan haline getiriyoruz. İlk etap olarak granit taşı ile yol düzenleme çalışmasını tamamladık. İkinci etap olarak da esnaflarımızın dükkanlarının cephe çalışmaları ile beraber burası açık bir alışveriş merkezi haline gelecek. Daha sonra Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılan Saathane projesi ile bütünleştiği zaman tam bir merkez olacak. Yapılan işlemlerden esnaflarımız son derece memnun, halkımız memnun. Durum böyle olunca bizler de yaptığımız işten zevk alarak altına imzamızı atıyoruz. Bu şekilde halkımızın, esnaflarımızın memnun kaldığı bu tür çalışmaları oldukça önemsiyoruz. Kimse memnun kalmadıktan sonra bu çalışmalarımızın hiçbir anlamı, hiçbir değeri olmaz. İlkadım Belediyesi olarak çalışma prensibimiz de vatandaşın memnuniyetini esas alan çalışmaları yapmaktır. Bu noktada da esnaflarımızdan böyle bir talep vardı. Bizler de bu talebi yerine getirmiş bulunuyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlkadım’dan “Prestijli” Çalışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN