Kavak Belediyesi’nden Basına İftar

Giriş Tarihi: 9.7.2015 22:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 07:32
Kavak Belediyesi’nden Basına İftar
Kavak Belediyesi ’da görev yapan basın çalışanlarına Samsun Büyükşehir Belediyesi Çakallı Hanı’nda iftar yemeği verdi.
Kavak Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeğine Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Basın Yayın ve Enformasyon Samsun İl Müdürü Tahsin Bayar, Basın İlan Kurumu Samsun İl Müdürü Murat Yürekli, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
Kavak ilçesinin bir senede çok değiştiğini belirten Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Hepinize iftar yemeğimize geldiğiniz için teşekkür ederim. Her biriniz Kavak’ın tanıtılması noktasında bizlere çok yardımcı oluyorsunuz. Bizim Samsun’da 120 bin Kavaklı hemşehrimiz var. Türkiye’nin her yerinde yaşayan çok sayıda Kavaklı hemşehrimiz var. Bu hemşehrilerimiz haberlerimize sizin sayenizde ulaşıyor. Arkadaşlar bir sene önce burada Kavak’ta olanlarla ilgili toplantı yapmıştık. Şimdi aradan bir sene geçti acaba Kavak’ta neler yapılıyor görün diye bu iftar yemeğini düzenledik. Hepinize katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim” dedi.
Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, iftar yemeğindeki konuşmasından sonra Kavak’ta devam eden projeler hakkında basın mensuplarına bilgi verdi. Şair Duygu Hacıosmanoğlu, programa katılan basın mensuplarına şiir okudu.
İftar programı Samsun Büyükşehir Belediyesi Çakallı Hanı önünde çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kavak Belediyesi’nden Basına İftar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN