AK Parti Siverek İlçe Gençlik Kolları 4’üncü Olağan Kongresi Yapıldı

Giriş Tarihi: 22.2.2015 17:58
AK Parti Siverek İlçe Gençlik Kolları 4’üncü Olağan Kongresi Yapıldı
AK Parti Siverek İlçe Gençlik Kolları 4’üncü Olağan Kongresi saat 14.00’te İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Genel Merkez MKYK üyesi İbrahim Nail Acar, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, İlçe Başkanı İlhan Çelik ve çok sayıda partilinin katılımıyla yapıldı.
Yenişehir mahallesinde bulunan Eyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen kongrede konuşan görevini devredecek olan İsmail Keş, yeni gelecek yönetime başarılar diledi. İlçe Başkanı İlhan Çelik, gençlerin siyasete girmesini istediklerini ve desteklediklerini belirterek şunları söyledi: “AK Parti siyaseti sayesinde yeni nesil çok şükür ülkemizin geçirdiği karanlık günleri hatırlamıyor. Hedeflerimizi inançlı ve kararlı genç kardeşlerimizle başaracağız.”
Belediye Başkanı Resul Yılmaz da, kongrenin hayırlara vesile olması temennisinin ardından CHP’li Gürsel Tekin’in basına yönelik sözlerini hatırlatarak “Ana muhalefet partisi diye herkesin bildiği partinin en önemli isimlerinden biri genel başkan yardımcısı çıkıp ‘İşte biz iktidara geldiğimizde ertesi günü basının şu grubuna dersini vereceğiz.’ Bunları rahatlıkla söyleyebilme cür’etini gösteriyor. Bu nedenle önümüzde seçimlerin önemi daha büyük, arkadaşlarımızın bunu bilmesi gerekiyor" dedi.
Dindar gençliğin önemine vurgu yapan İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “İnanıyorum ki bundan sonra bu teşkilat artarak devam eder. İnanıyorum ki sizler kardeşliğin, dostluğun en önemlisi adam gibi adam olmanın en güzel örneklerini yine göstermeye devam edeceksiniz” diye konuştu.
Katılımcılara gençlik kolları tarafından yapılan çalışmalar slayt eşliğinde sunuldu. Gençlik kolları üyesi Hacer Canlı tarafından faaliyet raporları okundu. Konuşmaların ardından seçime geçildi. 400 delegeden 284 delege oy kullandı.
Enis Taşdönderen başkanlığındaki tek liste ile yapılan seçimin ardından yönetim şu isimlerden oluştu:
"Mahmut Kutluca, Mehmet Yaşar Kuruçay, İhsan Konacak, İ.Halil Büyükbayram, İbrahim Şeker, Mahmut Batuk, Hacer Canlı, Gökhan Yorgun, Gülten Demir, Mustafa Al, Bülent Dokay, M.Çınar Buzludağ, M.Nurullah Halisçelik, Mahmut Bayraca, Mahmut Durman, Hakan Aktan, Yakup Yıldırım, Mehmet Kılıç, Ahmet Gül, Kemal Yıldız, Hasan İpekli, Kasım Ez, Aydın Kiraz, Mustafa Salgın, Adem Avcı, Celal Altay, Yusuf İstemil, Bedev İpekli, Zehra Argin."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Siverek İlçe Gençlik Kolları 4’üncü Olağan Kongresi Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN