Haliliye’deki Parklar Yemyeşil Olacak

Giriş Tarihi: 20.3.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
Haliliye’deki Parklar Yemyeşil Olacak
Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçede bulunan parklarda çimleme ve düzenleme çalışmaları başladı.
Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’un talimatı ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçe genelinde çalışmalarına devam ediyor. Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Yenişehir Gül parkı ve Ahmet Yesevi Mahallesi’nde çalışmalara başladı. Ahmet Yesevi Mahallesi’nde yapılan çimleme çalışmalarının ardından Devteşti Mahallesi’nde de çalışmalar sürdürülecek.
Parklarda yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan Başkan Demirkol, “Bahar aylarında kent merkezindeki bütün parklarımız yeşil olacak. Hepsi en güzel şekilde halkımızın layık olduğu şekilde düzenlenecek, bank konulmayan parklara bank koyulacak dedi. Piknik alanlarında engelli vatandaşların ailesi ile birlikte oturacağı engelli masaları koyacağız. Engelliler için parklarda oyun grubu kuracağız, engellilerin diğer vatandaşlar gibi parklarda salıncaklarda sallanması veya kaydıraktan kayması için şehrin muhtelif bölgelerinde engellilerin faydalanacağı oyun grupları kuracağız. Bunlar çok yakında olacak. Halkımızın özlem duyduğu bir konu var bil hassa ramazan ayında, halkımız serin yeşil bölge arıyor. Biz halkımızın ihtiyaç duyduğu mesire alanlarını düzenleyeceğiz’’ ifadelerine yer verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haliliye’deki Parklar Yemyeşil Olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN