Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali İzzettin Küçük, Öğrencilere Kitap Okumalarını Tavsiye Etti

Giriş Tarihi: 1.4.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 14:16
Kütüphane Haftası dolayısıyla düzenlenen kitap okuma etkinliğine katılan Valisi İzzettin Küçük, öğrencilere kitap okuma tavsiyesinde bulundu.
Şanlıurfa İl Halk Kütüphanesi’nde, Kütüphane Haftası kapsamında kitap okuma etkinliği düzenlendi. Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, katıldığı etkinlikte öğrencilerle beraber kitap okudu. Vali İzzettin Küçük, "Özellikle ünlü kişilerle karşılaşıldığında, genelde soru soran kişi boş zamanlarınızda ne yaparsınız diye soruyor. Alınan cevap ise kitap okurum, sinemaya giderim, resim çekerim. Çok kötü bir soru ve çok kötü bir cevap. Kitap okumak en kıymetli bir iştir. Boş zamanlarda değerlendirilecek bir araç değildir. Kitap okumaya özel zaman ayıracaksınız. Hiçbir bir işim olmayınca kitap okurum diye bir anlayış olamaz. Kitap okumak en kıymetli zamanınızda sizlere lazımdır” dedi.
Kitap okuma etkinliğine katılan öğrenciler ise okumayı çok sevdiklerini belirterek, Vali Küçük’ün tavsiyelerine uyacaklarını söylediler. Kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere Vali Küçük tarafından ödül verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali İzzettin Küçük, Öğrencilere Kitap Okumalarını Tavsiye Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN