Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“11 Nisan Şehir Parkı” Temel Atma Töreni Ertelendi

Giriş Tarihi: 4.4.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
“11 Nisan Şehir Parkı” Temel Atma Töreni Ertelendi
’da yapılacak olan 11 Nisan Şehir Parkının temel atma töreni Bakan Faruk Çelik’in programını iptal etmesi sebebi ile 5 Nisan’a ertelendi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan’ı Faruk Çelik’in Meclisteki yoğun çalışmasından dolayı 11 Nisan Parkının temel atma töreninin 5 Nisan 2015 tarihine ertelendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Cellaletin Güvenç, Şanlıurfa şehrinin ortak aklını oluşturarak sivil toplumuyla, siyasi temsilcilerinden istişare ederek, bu gün bir noktaya getirmenin mutluluğu içerisinde olduğunu belirtti. Güvenç, “Bu gün burada ilimizin milletvekili Sayın Çalışma ve Güvenlik Bakanımızın huzurlarıyla milletvekillerimizin huzurlarıyla bir temel atma töreni yapacaktık fakat sabaha kadar süren meclis çalışması nedeniyle, hem Sayın Bakanımız hem de Milletvekillerimiz, Ankara’dan ayrılamadılar. Yüklenici firmanın getirdiği 100 yaşındaki zeytin ağaçlarını sembolik olarak alana dikecektik. Doğrusu bizimde ilimize bu kadar emeği olan, hizmeti olan ve bu dönemde aday olmayacak olan, bakanımızın yokluğunda temel atmak gönlümüze sinmedi. Onun için son andaki bu değişiklik için, bu gün burada bir açıklama yapalım, teşrif eden dostlarımızla muhabbet edelim diye tanıtım kokteylinde bulunduk” dedi.
15 milyon dolar yatırımla gerçekleştirilecek projenin temel atma töreni 5 Nisan Pazar günü saat 14:00’de Bakan Faruk Çelik’in katılımı ile yapılacak. 11 Nisan Şehir Parkı’ında; temalı park alanları, dini tesis, çocuklar için oyun alanları ve otopark alanı yer alacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“11 Nisan Şehir Parkı” Temel Atma Töreni Ertelendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN