Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tanburacı: “Atılacak Bir Oy, Bin 500 Yılı Etkileyecektir”

Giriş Tarihi: 4.4.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Tanburacı: “Atılacak Bir Oy, Bin 500 Yılı Etkileyecektir”
Büyük Birlik Partisi (BBP) Haliliye İlçe Başkanı Ferhat Tanburacı, 7 Haziranda yapılacak seçimler hakkında basın toplantısı düzenledi.
Tanburacı, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak seçimlerde, vatandaşların duyarlı olmasını, aynı zamanda kullanacakları bir oyun çok değerli olduğunu kaydetti. Bu günkü toplantıda, maksat seçim çalışmalarını hızlandırmak ve seçim çalışmalarıyla ilgili projeler hayata geçirmek olduğunu söyleyen Tanburacı, şöyle konuştu:
“Önemli olan, yapılan saraylar, hanlar, hamamlar değil, önemli olan ülkem insanının cebindeki, harcayabileceği paradır. İnsanın geçimini sağlayabilecek maddi olanaktır. Geriye kalan taşlar, binalar hiçbir şey ifade etmez. Önemli olan, ilk önce insanın açlığını gidermektir. Öte yandan değerli vatandaşlarımıza, değerli kardeşlerime şunu çok iyi bilmelerini istiyorum ki, ilahi kelimetullahi nizamı alemde hepinizin de bildiği üzere, oy kullanmak çok önemli ve ağır bir vebaldir. Zira atacağınız bir oy, sadece sizi ilgilendirmeyecektir. Sizden sonra gelebilecek belki bir yılı, belki yüzyılı ve belki de bin 500 yılı etkileyecektir. Onun için vicdanınız, kalbiniz ve duygularınız, hangi partinin ve hangi yönetimin siz değerli kardeşlerimizin, daha iyi yönetebileceğini inanıyorsa ona oy vermenizi isterim. Zira bu şekilde vicdanlarınız rahat bir şekilde yatabilirsiniz. Her şeyi ince araştırıp, sık dokumalı olayın başından sonuna araştırmalı, anlayıp dinlemeli ve o şekilde oyumuzu kullanmalıyız.”
Haliliye İlçe Teşkilatı olarak, çok uzun süreden beri, partinin oy zamanı açılıp kapanan bir parti olmadığını ifade eden Tanburacı, BBP Haliliye İlçe Teşkilatının özellikle Şanlıurfa’da yılın 12 ayı boyunca sürekli açık bir kapı olduğunu belirterek, “Dolayısıyla biz de her zaman sahadayız. Sahadan hiç inmedik ve hiçte inmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tanburacı: “Atılacak Bir Oy, Bin 500 Yılı Etkileyecektir”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN