Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haliliye Belediye Meclisi Toplandı

Giriş Tarihi: 7.4.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 10:31
Haliliye Belediye Meclisi Toplandı
Haliliye Belediye Meclisi, Nisan Ayı 1. Oturumunu gerçekleştirdi.
Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda bugün yapılan meclis toplantısının 1’inci birleşimine Meclis Başkanvekili Abdurrahman Beyaz başkanlık yaptı. Açılış ve yoklamanın ardından başlayan meclis toplantısında başkanlık teklifleri gündeme alındı. Başkanlık tekliflerinin görüşülmesinin ardından meclis üyeleri tarafından verilen yazılı önergelere geçildi.
Meclis üyeleri tarafından ‘Anneler Günü’nde Haliliye Belediye Meclisi Kadın ve Aile Komisyonu’nun çalışma yapması yazılı önerge ile sunuldu. Söz konusu önerge oy birliği ile kabul edildi. İkinci önergede ise Haliliye ilçesi sınırlarında bulunan ‘Baz istasyonlarının sayısı ve zararları hakkında araştırma yapılması’ konusu gündeme taşındı. Meclis Üyesi Ahmet İnan yaptığı açıklamada, vatandaşlar tarafından apartman ya da bahçelere kira karşılığı kurulan baz istasyonlarının zararlarının anlatılması gerektiğini ifade etti. Yazılı önerge kabul edilerek, konunun araştırılması için Çevre ve Temizlik Komisyonu’na havale edildi.
Bir diğer önergede ise Haliliye ilçe sınırlarında bulunan parklarda kafeteryaların kontrol edilmesi gündeme getirildi ve Büyükşehir Meclisine de konunun taşınması talep edildi. Önergenin gündeme alınması oy çokluğu ile kabul edildi.
Başkanlık teklifleri ve yazılı önergelerin görüşülmesinin ardından Meclis toplantısı Nisan Ayı 1. Oturumu sona erdi. Haliliye Belediye Meclisi Nisan Ayı 2. Oturumu 7 Nisan 2015 saat 14.00’de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haliliye Belediye Meclisi Toplandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN