Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlçe Polis Teşkilatı Kaymakam Fırat’ı Ziyaret Ettiler

Giriş Tarihi: 7.4.2015 21:18 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 23:21
Akçakale İlçe Emniyet Müdürü ve Personeli Polis Teşkilatının 170. Yıldönümü münasebetiyle Kaymakam Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etti.
Türk Polis Teşkilatı’nın 170.yıldönümü kutlamaları kapsamında Akçakale Emniyet Müdürü Mahmut Çetin, Emniyet Amiri Bilal Sarıkaya ve Emniyet Personeli Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etti.
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170. yıldönümü münasebetiyle Kaymakam Eyüp Fırat’a çiçek takdim eden İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Çetin, hafta boyunca yapılacak etkinlikler hakkında Kaymakam Eyüp Fırat’ a bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Eyüp Fırat, “Polisimizin mesleğine duyduğu inanç ve saygı, devletimizin temel kurumlarıyla varlığını devam ettirmesi, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması bakımından çok önemlidir. Bunun yanında suç ve suçlularla mücadelede, vatandaşımızın polisin yanında olması, gerekli toplumsal desteğin sağlanması da büyük önem taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıl dönümünü coşkuyla kutlarken, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü, kutsal değerleri uğruna şehit olan emniyet mensuplarımızı rahmet ve şükranla anıyor, malul ve halen görev başında olan tüm polislerimize, aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlçe Polis Teşkilatı Kaymakam Fırat’ı Ziyaret Ettiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN