Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Nikah Şahitliği Yaptı

Giriş Tarihi: 24.4.2015 22:48 Güncelleme Tarihi: 25.4.2015 01:33
Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Nikah Şahitliği Yaptı
AK Parti Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, partisinin Şanlıurfa Milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü, Belediye Başkanı Resul Yılmaz, AK Parti İlkçe Başkanı İlhan Çelik’in katıldığı düğün töreninde ilçe yönetim kurulu üyesi Pınar Gebendirisli ile belediye personeli Sefer Güzel yaşamını birleştirdi.
İlçenin Esmerçayı Mahallesindeki bir düğün salonunda Belediye Başkanı Resul Yılmaz’ın kıydığı nikâhta, gelinin nikâh şahitliğini Milletvekili Mehmet kasım Gülpınar yaparken damadın şahitliğini Şanlıurfa Milletvekili adayı Yıldız Konal Süslü ile AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik yaptı.
Evlilik cüzdanını geline veren Milletvekili Gülpınar, düğüne katılan tüm misafirlere teşekkür ederek şunları kaydetti: “İnsanlar dünyaya gelirken ailelerini seçme şansları yoktur, eğer benim böyle bir şansım olsaydı Pınar’ı kız kardeşim seçerdim. Bana kız kardeşim kadar yakındır, kendisine bir ömür mutluluklar diliyorum”
Vekil Gülpınar, gelin ve damada 3 çocuk tavsiyesinde bulundu. Milletvekili Gülpınar geline, Belediye Başkanı Yılmaz damada bir cumhuriyet altını takarak mutluluklar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar Nikah Şahitliği Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN