Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk Eğitim Sen’den ‘Her Okul Bizimdir’ Kampanyası

Giriş Tarihi: 28.4.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 10:00
Türk Eğitim Sen’den ‘Her Okul Bizimdir’ Kampanyası
Siverek’te, Türk Eğitim Sen temsilciliği tarafından başlatılan ‘Her Okul Bizimdir’ kampanyası kapsamında altıncı okul boyandı.
Gönüllü öğretmenler kampanya kapsamında ilçeye yaklaşık 40 kilometre uzakta bulunan Karacadağ (Kaynak) mahallesinde bulunan ilkokul ve ortaokulu boyadılar.
Siverek Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Mehmet Şengönül, öğrencilerin eğitimlerinin aksamaması için okulları çok sayıda gönüllü öğretmen ile boyadıklarını belirtti.
Şengönül, “Türk Eğitim Sen olarak başlatmış olduğumuz ‘Her Okul Bizimdir’ projesi kapsamında bugün altıncı okulumuz olan Karacadağ ilkokulu ve ortaokulunu boyadık. Burada sağ olsun okulun öğretmen ve öğrencileri de bize yardım etti. Okulumuzu güzel bir şekilde renklendirdik, emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Yedinci okulumuzla birlikte çalışmamıza devam edeceğiz. Güzel bir etkinlik oldu, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Okul öğrencilerinden Zelal Baytuk “Okulumuzda yapılan güzel çalışmadan dolayı öğretmen, abi ve ablalarımıza çok teşekkür ediyoruz. Biz de öğrenciler olarak yaptıkları boyamaları koruyacağız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk Eğitim Sen’den ‘Her Okul Bizimdir’ Kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN