Kalkınma Ajansı Toplantısı ’da Yapıldı

Giriş Tarihi: 6.5.2015 19:38 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 23:22
Valisi İzzettin Küçük, Karacadağ Kalkınma Ajansının Mayıs ayı Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.
Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreterlik binasında yapılan toplantıya Vali İzzettin Küçük’le birlikte, Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Sayar, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Halil Akkaya, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi adına Genel Sekreter Yardımcı Mahmut Kırıkçı ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi adına Yerel Ekonomiyi Güçlendirme Dairesi Başkanı Necati Pirinçcioğlu katıldı.
Toplantıda, Nisan 2015 döneminde gerçekleştirilen faaliyetler ile devam eden proje uygulamalarının ilerleme durumları ele alındı. Ajans tarafından önceki dönemlerde sözleşme imzalanıp uygulamalarına başlanan 2013 yılı Turizm Altyapısı Mali Destek Programı, 2013 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı, 2014 yılı KOBİ Mali Destek Programı, 2014 yılı Sanayi Altyapısı Mali Destek Programı, 2014 yılı Yenilenebilir Enerji Mali Destek Programı ve 2014 yılı Doğrudan Faaliyet Mali Destek Programı’nın uygulamalarının devam ettiği belirtildi. Toplantıda destek sözleşmesi imzalanarak uygulaması devam eden proje ve faaliyetlerle ilgili iki aylık Program İlerleme Raporları ile uygulaması sona eren ve başarı ile tamamlanan 2014 yılı Teknik Destek Programı Kapanış Raporu ele alındı.
Ayrıca, toplantıda Ajansın 2014 Yılı İç Denetim Raporu, 2014 Yılı Sayıştay Raporu ve 2016 Yılında Ajans tarafından yürütülmesi planlanan Güdümlü Proje Önerileri görüşüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kalkınma Ajansı Toplantısı Şanlıurfa’da Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN