Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir’den Kırsal Mahallelere Asfalt

Giriş Tarihi: 26.6.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:55
Havaların ısınmasıyla birlikte asfalt çalışmalarına ağırlık veren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, 13 ilçede belirledikleri mahallerdeki asfalt çalışmaları devam ediyor.
Viranşehir’de Ayaklı ile Karatepe Mahallesi’nde 22 kilometrelik yolda sathi asfalt çalışmalarında sona yaklaşan Büyükşehir Belediyesi’ne mahalle sakinleri teşekkür etti. Yol çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden Karatepe Mahalle Sakini Halef Kete, "Mahalle yolumuzun yapımında öncülük eden Başkan Celalettin Güvenç’e ve ekibine teşekkür ediyorum. Gerçekten mahallemizin bu yola ihtiyacı vardı" dedi.
EYYÜBİYE’DE MİHRAPLI MAHALLESİ’NDE YOL ÇALIŞMASI
Büyükşehir Belediyesi Eyyübiye’de Mihraplı Mahallesinde 4 kilometrelik yolda önce stabilize ardından 1 ve 2. Kat asfalt çalışması yürütüyor. İş makinelerinin çalışma yaptığı yolda genişletme ve sıkıştırma çalışmalarını sürdüren ekipler, yolu ardından sathi asfaltla kaplayacak.
MAŞUK’TA ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDI
Maşuk Vadi Evleri ve çevresindeki bağlantı yollarında asfalt çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi asfalt çalışmasını tamamladı. Bölgede yeni bağlantı yolları açmaya devam eden ekipler, Maşuk’ta Adliye Konutları ve çevresinde başlattığı asfalt çalışmasını bugün itibariyle tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir’den Kırsal Mahallelere Asfalt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN