Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehirden Başarı Öğrencilere Tablet Bilgisayar

Giriş Tarihi: 11.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Büyükşehirden Başarı Öğrencilere Tablet Bilgisayar
Büyükşehir Belediyesi Şerif Özden Başarı ilkokulu ve Atatürk Ortaokulu’nda din eğitimi ve Kur’an-ı Kerim eğitimi alan başarılı 12 öğrenciye tablet bilgisayar hediye etti.
Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda 500 öğrenci belirlenen okullarda Kuran’ı Kerim, ilmihal, siyer ve diğer dini derslerin eğitimi alıyor. Yaklaşık 1 ay süren eğitim sonunda 500 öğrenci katılım belgesi alma heyecanını yaşadı. Şerif Özden Başarı İlkokulu’nda düzenlenen törene katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, öğrenciler ile yakından ilgilendi onlarla fotoğraf çektirdi. Amaçlarını çocukların her bakımda iyi yetiştirmek olduğunu belirten Başkan Güvenç, "Okulumuza gideceğiz iyi bir eğitim alacağız. İyi eğitimi maneviyatla destekleyeceğiz. Vatana ve millete hayırlı bir evlat olmak için canla başla çalışmalıyız. Çünkü bizim sizin gibi dinamik ve güzel geleceğe ihtiyacımız var" dedi.
Konuşmanın ardından Başkan Güvenç, başarılı 12 öğrenciye tablet bilgisayar hediye etti. Ayrıca eğitime katılan 500 öğrenci ise Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal tesislerinden ücretsiz faydalanmaları sağlanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehirden Başarı Öğrencilere Tablet Bilgisayar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN