Vali Küçük, Köy Korucularıyla Buluştu

Giriş Tarihi: 16.7.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Vali Küçük, Köy Korucularıyla Buluştu
Valisi İzzettin Küçük, 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı tarafından Geçici Köy Korucuları onuruna verilen iftar yemeğine katıldı.
Kışla Askeri Gazinosunda düzenlenen iftar yemeğine Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün yanı sıra; Garnizon Komutanı Tuğgeneral İhsan Başbozkurt, İl Müftüsü İhsan Açık, Geçici Köy Korucuları Dernek Başkanı Mehmet Koyuncu, korucular ve askerler katıldı.
İftar yemeğinin ardından koruculara hitap eden Vali İzzettin Küçük; devletin nezdinde korucuların kıymetinin hiçbir zaman azalmadığını dile getirdi. Konuşmasına devam eden Vali İzzettin Küçük, “İlk gün bu vatan, bu millet ve bu bayrağın yanında durdunuz; şehit verdiniz, gazi oldunuz. Gece gündüz tehlike altında fedakârlıkla, yüreklice bu ülkenin yanında durdunuz. Bu asla unutulamaz. Bugün de değeriniz devlet ve millet nezdinde artıyor, artmaya da devam ediyor. Asla unutulacak veya göz ardı edilecek durumda değilsiniz. Devletin valisi de komutanı da güvenlik güçleri de bunu bilir ve buna göre tavır içindedir” dedi.
Geçici Köy Korucuları Derneği’nin ihtiyacı olan iki adet klimayı da kendisinin temin edeceğini sözlerine ekleyen Vali İzzettin Küçük, daha önce sözünü verdiği dernek binasının bir yıllık kirasını iki yıla çıkardığını müjdeledi. Vali İzzettin Küçük korucuların görev yolluklarının da şu anda hesaplandığını, bayramdan sonra da kendilerine verilebileceğini kaydetti. Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük konuşmasının sonunda tüm köy korucularının Ramazan Bayramını kutladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Küçük, Köy Korucularıyla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN