Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'li günü imamlara ve selaya hakaret etti

Giriş Tarihi: 2.6.2015 10:35 Güncelleme Tarihi: 2.6.2015 11:16
CHP'li aday kandil günü imamlara ve selaya hakaret etti

'nin 'dan 1. sıra ı Haluk Pekşen, Vakfıkebir ilçesinde ve o sırada sela veren imam için haddi aşan sözler kullandı.

Milletvekili ı Haluk Pekşen dün Vakfıkebir ilçesindeki konuşması sırasında ve imamlar için ağır sözler kullandı.Pekşen, konuşması sırasında araç plaka duyurusu yapıldığı sırada "AKP Belediyesi beni susturmak için provokasyon yapıyor" dedi.

Haber7'den Ferhat Esnek'in haberine göre; Yanında bulunan partililerden birinin "Birazdan müezzin sela okuyacak" diyerek uyarınca Pekşen bu kez 'Birazdan imamları başlayacak. Bu ihanetin sabotajın dikalasıdır. Olsun! Bunlar bu kadar alçaktır namussuzdur, bizi susturmak için hoparlör yayını yapıyorlar. İmamlarına da saygı duymuyorum" dedi.

Pekşen, konuşmasında Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'a MİT tırları haber için de sahip çıkarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kastederek 'Gazeteciye de 'Senin yakana yapışacağım hesap soracağım' diyen kim? İşte bunu diyene, gazeteciye hesap sorana, O'na hesap soracak biri var mı? Var işte buradayız. CHP burada. O hesabı bakalım kim kime soracak. O Can Dündar'a yaptığı gazetecilik için buradan selam olsun, arkanda CHP var. Arkasında halk var. Arkanda Türkiye var. Korkma, hiç korkma' dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li aday kandil günü imamlara ve selaya hakaret etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN