Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Dünün mazlumu bugünün zalimi olmuş'

Giriş Tarihi: 4.6.2015
'Dünün mazlumu bugünün zalimi olmuş'
Seçmene tehdit, Doğu Anadolu bölgesindeki siyaset çevrelerinden de tepki topladı. AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Abdürrahim Fırat, "Dünün mazlumları, bugünün zalimleri olmuş. Halk bunu görüyor" dedi.

AŞSALAR DA GARANTİSİ YOK

AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk: Barajı aşamazlarsa bu olayları yapacaklarını söylüyorlar ama barajı aşsalar bile bu olayları yapmayacaklarına dair en ufak bir garantileri bile yok.

FATURA YİNE KÜRT HALKINA

Van bağımsız milletvekili adayı Mehdi Oğuz (HÜDA-PAR): HDP aldığı oyların tamamını Kürt halkından alıyor, barajı aşamamasının faturasını da yine Kürt halkına kesmesi kabul edilemez.

KENDİLERİ KAYBEDER

AK Parti Van Milletvekili Adayı Ömer Çaha: Kimse şu ana kadar dağlardan bir şey elde edememiştir. Dağ siyaseti devam ederse kendileri kaybeder. Bölgemiz ve ülkemiz kaybeder.

HALK TEHDİT ALTINDA

AK Parti Milletvekili Adayı Faruk Alpaslan: Bizler kardeşçe, en iyi hizmet peşindeyiz ancak bu çalışmaları yaparken bize yönelik de tehditler oldu. Halkımız büyük bir baskı altında. Halkımızı bu baskılardan kurtarmamız gerekiyor.

OLUP BİTENİ HALK GÖRÜYOR

AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Abdürrahim Fırat: Bu beyanı onlardan hiç duymadık ama bu tür tehditler o siyasi hareketin de bitmesine sebep olacak. Dünün mazlumları, bugünün zalimleri olmuş. Halk bunu görüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Dünün mazlumu bugünün zalimi olmuş'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN