üzerinden tebrikleştiler!

Giriş Tarihi: 3.11.2015 17:18
Twitter üzerinden tebrikleştiler!

AK Parti'nin seçim zaferinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip üzerinden Başbakan Ahmet 'nu tebrik etti. Davutoğlu da Erdoğan'a twitter üzerinden yanıt verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip AK Parti'nin seçim başarısından dolayı Başbakan Ahmet 'nu üzerinden tebrik etti.

Erdoğan Twitter hesabından "Tek başına iktidar olan AK Parti'yi, Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu kardeşimi kutluyorum. RTE" diye yazdı. Erdoğan bu mesajında Davutoğlu'nun Twitter hesabı olan "@Ahmet_Davutoglu" adresini de etiketledi. Erdoğan'ın 'inin sonuna "RTE" yazması ise mesajı danışmanlarının değil, kendisinin yazdığını gösteriyor.

Başbakan Davutoğlu da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın attığı tweet'e yine Twitter üzerinden cevap verdi.

Davutoğlu da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın twitter hesabı "@RT_Erdogan" adresine "Sayın Cumhurbaşkanım, sizden aldığımız bu kutlu davayı daha ileriye taşımaya kararlıyız. 1 Kasım demokrasi zaferi hayırlı olsun" diye yazdı.

Twitter üzerinden gerçekleşen bu mesajlaşma bir ilk olarak kayıtlara geçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Twitter hesabından atılan tweet'leri daha çok danışmanları atıyor. Erdoğan ise zaman zaman kendisi tweet atarak sonuna da "RTE" imzasını koyuyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, dün attıkları tweetlerde doğrudan birbirlerini etiketleyerek ilk kez mesajlaşmış oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Twitter üzerinden tebrikleştiler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN