Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’dan acentelerine altın ve hediye çeki

, evlerimizde kalmanın hayati önem taşıdığı bugünlerde, en büyük dağıtım kanalı olan acentelerine yaptığı destekleri sürdürüyor. emekçilerinin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlayan Aksigorta, 3 bin bağımsız acentesindeki 10 bin çalışanın hayatına dokunmayı hedefleyerek; hem A101 ve CarrefourSA ile iş birliği gerçekleştirdi hem de bu zorlu dönemde onlara destek olmak amacıyla tüm acentelerine herhangi bir şarta bağlı olmaksızın altın hediye etme kararı aldı.

Giriş Tarihi: 14.5.2020 17:14 ABONE OL
Aksigorta’dan acentelerine altın ve hediye çeki

Acenteleri için her fırsatta destekte bulunduklarını ifade eden Aksigorta Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran; "Bu yıl Aksigorta olarak 60'ıncı yıldönümümüz. Salgın hastalık sebebiyle ne yazık ki kutlamalarımızı birbirimizden uzak bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yine de 60 yıldır olduğu gibi bugün de acentelerimizin onların yanında olduğumuzu bilmesi bizim için oldukça önem taşıyor. Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde onların yanında olarak yetkili acentemiz olsun olmasın tüm acentelerimize 60 grama kadar altın hediye ediyoruz" dedi.

Tezbaşaran, şöyle devam etti "Aynı zamanda sigorta emekçilerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutlayarak; 3 bin bağımsız acentemizdeki 10 bin çalışanımız ve onların ailelerinin hayatlarına dokunabilmek amacıyla A101 ve CarrefourSA ile iş birliği gerçekleştirdik. Başarımızın arkasındaki gizli gücümüz olan 10 bin çalışanımıza 150 TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyoruz. Umarım bu zorlu günler geride kalacak ve yeniden acentelerimizle bir araya geleceğiz."

ARKADAŞINA GÖNDER
Aksigorta’dan acentelerine altın ve hediye çeki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA