Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AXA’dan Accor otellerinin müşterilerine tıbbi destek

AXA ile bir işbirliğine imza attı. Axa ile Accor, Temmuz 2020’den itibaren hayat geçirilecek bu ortaklık, Accor misafirlerinin AXA’nın destek hizmetleri, seyahat sigortası ve kredi koruması konularında uzmanlaşmış uluslararası kuruluşu AXA Partners’in uzman tıbbi çözümlerinden en üst seviyede faydalanmasını sağlayacak.

Giriş Tarihi: 21.5.2020 16:52 ABONE OL
AXA’dan Accor otellerinin müşterilerine tıbbi destek

Sağlanacak yeni hizmetle Accor Otel Grubu'nun otellerinde konaklayan misafirler, tıbbi telekomünikasyonlara ücretsiz erişim yoluyla AXA'nın teletıp alanındaki en son ilerlemelerinden faydalanacaklar. Misafirler ayrıca on binlerce uzman hekimle AXA'nın geniş tıbbi ağlarına erişebilecekler. Bu avantaj Accor otellerinin bulunduğu 110 destinasyonda Accor'un misafirlerine; yabancı dillere ve uzmanlık alanlarına göre en doğru yönlendirmeleri gerçekleştirecek şekilde düzenlenecek.

AXA CEO'su Thomas Buberl ortaklık girişimleri hakkında "Otelcilikte dünya lideri olan Accor ile ortaklık içinde olmak, insanların sağlık uzmanlığı ve çözümlerine erişimini artırmak için eşsiz bir fırsattır. Koronavirüs (Covid-19) sebebi ile benzeri görülmemiş bir sağlık kriziyle karşı karşıya olduğumuz bugünlerde tutkumuz ortaktır" diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
AXA’dan Accor otellerinin müşterilerine tıbbi destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA