Eş Başkan Bakırhan, Karayolları Çalışmalarını Eleştirdi

Giriş Tarihi: 28.4.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 14:41
Eş Başkan Bakırhan, Karayolları Çalışmalarını Eleştirdi
Belediye Eş Başkanı Tuncer Bakırhan, düzenlenen İl Koordinasyon kurulu toplantısında, kent merkezinde karayollarına ait yollarda 2 yıldır herhangi bir çalışmanın yapılmadığından yakındı.
Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında Kültür Merkezi’nde düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu toplantısı, yatırımcı kurum müdürlerinin yaptığı çalışmaları anlatmasıyla başladı. Toplantıda söz alan Siirt Belediye Eşbaşkanı Bakırhan, Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün Siirt’te yaptığı çalışmaların bitmemesinden yakındı. Bakırhan, karayollarının yaptığı projelerin ne zaman biteceğini bilmedikleri gibi kent merkezinde karayollarında ait yollarda çalışma yapılmasının önünde hiçbir engel yokken, yollarda ne fıstık, ne çam ağacı olduğunu söyledi.
Şehir içinden geçen yollara tamirat ve bakım yapılması gerektiğini de hatırlatan Bakırhan, kaldırımların yürünecek düzeyde olmadığını, yollardan dolayı birçok kazaların meydana geldiğini, Karayolları tarafından yapılması gereken üst ve alt geçitler yapılmadığından bu konuda belediye olarak muhatap bulamadıklarından yakındı.
Bakırhan daha sonra karayolları güzergahlarındaki bozuk yolların fotoğraflarını kurulda katılımcılara gösterdi.
Toplantı soru cevapla sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eş Başkan Bakırhan, Karayolları Çalışmalarını Eleştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN