Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İl Özel İdaresi Makine Parkını Güçlendiriyor

Giriş Tarihi: 9.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Sivas İl Özel İdaresi Makine Parkını Güçlendiriyor
İl Özel İdaresi, son 3 yılda araç parkuruna 24 milyon Türk Lirası harcayarak 101 adet iş makinesi kazandırdı.
2015 yılında da araç parkını genişletmek için 32 adet iş makinesi almak isteyen İl Özel İdaresi, İl Genel Meclisi tarafından alınan karar sonrası iş makinelerinin siparişini verdi. İş makinelerinin bir kısmı İl Özel İdaresi İşletme İştirakler Müdürlüğüne teslim edilirken, diğer geri kalan kısmı ise Mayıs ayı içerisinde teslim edilecek.
İşletme İştirakler Müdürlüğü’nün çalışmalarını yerinde inceleyen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan, iş sezonu öncesi yapılan hazırlıklar hakkında birim müdürü Sami Tokmak’dan bilgi aldı. Ayhan, yeni iş sezonunda yoğun bir çalışma içerisine girileceğini söyleyerek, 2015 yılının en önemli çalışmalarından birinin araç parkının yenilenmesi olduğunu kaydetti.
İş makinelerinin toplam maliyetinin 12 milyon TL olduğunu ve 3 adet ekskavatörün kısa süre önce teslimatının gerçekleştiğini kaydeden Ayhan, 5 adet greyder, 5 adet yükleyici, 10 adet kamyon, 5 adet lastik tekerlekli yükleyici, 4 adet mıcır sericili kamyon, 2 adet asfalt disbiritörü, 1 adet arazöz ve 2 adet de asfalt roley tankı alımı yapılacağını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sivas İl Özel İdaresi Makine Parkını Güçlendiriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN