Yıldızeli Milli Eğitim Müdürü Şahin Göreve Başladı

Giriş Tarihi: 10.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 10.4.2015 23:50
Yıldızeli Milli Eğitim Müdürü Şahin Göreve Başladı
Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Akif Şahin göreve başladı.
Yıldızeli Karkın İlkokuluna 2013 yılında il dışı tayınında atanan Şahin, burada bir süre görev yaptıktan sonra aynı yıl içerisinde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı. Bir süre Milli Eğitim Müdürlüğü’ne vekalet eden Şahin Şubat ayında yapılan atamayla birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne görevine başladı.
İlk, orta ve lise öğrenimini Yozgat’ın Yerköy ilçesinde tamamladıktan sonra 2007 yılında Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olarak aynı yıl içerisinde Van ili Bahçesaray ilçesine sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. Burada 1 yıl sınıf öğretmenliği ve müdür yetkili öğretmenliği yaptıktan sonra AR-GE Kurucu Müdürü, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı, Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yaptı.
Görev yaptığı süre zarfında 73 adet proje hazırlayan Şahin toplam 17 projenin koordinatörlük görevini üstlendi. Proje yönetimi ve döngüsü konusunda uzmanlık sertifikası bulunan Şahin’in bunun yanı sıra eğitim yönetimi, üst düzey bilgisayar işletmenliği, okul aile sağlığı konularında da sertifikaları bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldızeli Milli Eğitim Müdürü Şahin Göreve Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN