Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Maddeye Değil Manaya Bağlı Gençlik İftarda Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 1.7.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 14:39
Maddeye Değil Manaya Bağlı Gençlik İftarda Bir Araya Geldi
Gençler üzerine proje çalışması yaparak madde bağımlılığı konusunda bilinçlendiren Hacegan Derneği, projeye katılan gençleri iftarda bir araya getirdi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri kapsamında ‘Madde Değil Manaya Bağlı Bir Gençlik’ projesi kapsamında okulda düzenlenen eğitim seminerinde gençlere madde bağımlılığı ve zararlarını anlatan proje yetkilileri, dernek merkezinde ve mahallelerde gençlerle iftarda buluşuyor.
Projenin gençlere çok faydalı olduğunu ve bilinçli bir gençlik yetişmesi için çalışmalar yaptıklarını dile getiren ‘Maddeye Değil Manaya Bağlı Bir Gençlik’ proje koordinatörü Kadir Taşseten, proje kapsamında eğitimlerden sonra dernek binasında ve mahallelerde devam ettiklerini belirterek, “Madde bağımlılığına yönelik olarak sürdürmüş olduğumuz projemiz kapsamında gençleri ve ebeveynleri iftarlarımızda bir araya getiriyoruz. Amacımız manaya ulaşmak için bu mübarek ramazan ayında gençler arasında gönül birliği kurmak ve dayanışmalarını sağlamak istedik. Şu ana kadar 3 defa dernek binamızda birde mahallemizde iftarımızı yaptık. İftar sonrasında gençlerimize madde bağımlığının zararlarını anlatıyoruz. Çay ve sohbetlerde birbirlerini yakından tanımalarına imkan sağlıyoruz. Gençlerle olan iftarlarımız Ramazan boyunca devam edecek.”dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Maddeye Değil Manaya Bağlı Gençlik İftarda Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN