Acıklı durum!

"Ben cefakar taraftarı için üzüldüm ama izleyince acıdım Aziz Yıldırım'a... Trabzonspor'a ne yardım etmiş! Onun haddine mi bu kulübe yardım etmek. O artık F.Bahçe kulübü başkanı da değil, muhatabım da..."

Giriş Tarihi: 30.6.2013
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu önceki gece Kanaltürk televizyonunda Fenerbahçe Futbol AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yıldırım için ağır ifadeler kullandı. Yıldırım'ın toplantısını kısmen izlediğini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Ben, UEFA bu cezaları verdikten sonra onların camiaları, cefakar taraftarları adına üzüldüğümü söyledim ama basın toplantısına baktığımda acımaya başladım şahsına. Bir insan kendini bu kadar acınacak duruma da düşürmez" dedi. Konuşmanın içeriğini önemsemediğini belirten Hacıosmanoğlu, "Çok konuştu ama kimse bir şey anlamadı. Yıldırım muhatabım da değil. Şu anda F.Bahçe Kulübü Başkanı da değil" derken Yıldırım'ın "Mehmet Ali Yılmaz'dan sonra Trabzonspor'a en çok ben yardım etmişimdir" sözleri üzerine de, "Ne destek vermiş? Onun haddine mi Trabzon'a destek vermek. Onu konuşturan, dönem dönem bizi yöneten insanların onunla ilişkiye girmesi. Artık Trabzon değişti, Trabzonlu duruşu var" diye konuştu.

Trabzon ile Sivas'ın arasına nifak sokuyor
"Sivasspor Başkanı farklı bir şey konuşmuş, biz onun cevabını verememişiz gibi konuşuyor. Çıksın Mecnun Odyakmaz Başkan bir şey söylesin, biz ona cevap verelim. Gider ayak Sivas ile Trabzon şehirleri arasına nifak tohumları ekmek Aziz Yıldırım'ın haddi değildir."

Kulüpler Birliği'ne başkanlar gelsin...
"Kulüpler Birliği'nde Türk futbolunun ahlaklı, adaletli bir yönetime ihtiyacı var. Başkanların yardımcılarını veya farklı görevlerde bulunan insanları değil önce başkanları çağıralım, ahlaklı temiz Türk futboluna hizmet istiyor muyuz, istemiyor muyuz, onun kararını verelim."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Acıklı durum!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN