Yıldırım'a çarptı

F.Bahçe Futbol AŞ. Başkanı "Bizim şartlarımız olacak" diyor, Benfica Başkanı Vieira, kendi şartlarında ısrar ediyor. Sonuç böyle olunca transfer gecikiyor

Giriş Tarihi: 3.7.2013
F.Bahçe Benfica'nın golcüsü Oscar Cardozo ile anlaştı, Paraguaylı oyuncu da gelmeye hazır ancak transferin önündeki engel Portekiz Kulübü'nün Başkanı Luis Felipe Vieira... Benfica Başkanı, yaklaşık 15 gün önce kulüp resmi sitesinden Cardozo için hiçbir kulüple görüşmediklerini, oyuncunun kulüpte kalabileceğini belirten bir açıklama yayınlatarak 'tok satıcı'yı oynadı. Aziz Yıldırım'dan 'Cardozo transferi bizim şartlarımızla olursa, olacak' açıklaması gelince, Vieira bu kez Cardozo'ya İngiltere, İtalya gibi ülkelerden teklifler geldiği duyurdu. Benfica, ilk gün istediği 15 milyon Euro'dan aşağı inmiyor. Pazarlığa 8 milyon ile başlayan ve bonuslarla 13 milyon Euro'ya işi bitirmeyi düşünen F.Bahçe, Vieira'nın inadının kırılmasını bekliyor.

İKİ BAŞKAN DA HAVUZA KARŞI
Benfica Başkanı Vieira, transfer konusunda basını yanıltan tavırlarıyla biliniyor. Ve bu tavırlarıyla daha önce birçok kez resmi siteden yalanlanan (Roberto Carlos, Mehmet Topuz gibi) futbolcuları transfer eden Aziz Yıldırım'ı da hatırlatıyor. İkilinin benzerlikleri, transferdeki kararlılıkları ve gizlilik prensipleri değil. Bilindiği gibi Aziz Yıldırım, yayın havuzundan çıkma isteğini her fırsatta dile getiriyor. Benfica Başkanı Vieira ise takımı havuzdan çekti ve maçların yayınını kulüp kanalına verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldırım'a çarptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN