Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En kritik gün!

Başkan Orman ve yönetimin hazır bulunacağı toplantıda; takımın eksiklerinden, kaptanlığa ve Almeida'nın durumuna kadar tüm konular görüşülecek ve kulüple ilgili önemli kararlar alınacak

Giriş Tarihi: 12.8.2013
Önder Özen takımla ilgili ilk ciddi kamp ve planlama raporunu Pazartesi günü (Bugün) yönetime sunacağını açıklamıştı. Ancak Başkan Fikret Orman yurtdışında tatilde olduğu için toplantı yarına kaldı. Özen'in bugün de yöneticilerle bir ön görüşme yapabileceği belirtildi. İşte Özen'in hazırladığı raporun detayları:

1- Bilic'in raporu yönetime sunulacak. Kadro yapısı ve eksikler masaya yatırılacak. Bu rapora göre Hırvat hocanın Emre'nin kiralık verilmesi, Mehmet Akgün ve Gökhan Süzen'in gönderilmesi yönünde görüş bildirdiği, 4. isim konusunda ise kararsız olduğu belirtildi.
2- Altyapının yeniden organize edilmesi ve bunun için ayrılan bütçenin planlanması anlatılacak.
3- Kurulan atletik departmanla ilgili rapor verilecek. Yeniden yapılandırma ile ilgili gelişmeler paylaşılacak.
4- Gönderilmesi ya da sözleşmesinin uzatılması gündemde olan Almeida'nın durumu görüşülecek.
5- Kaptanlık konusu da masaya yatırılacak. Bu konuda Bilic'in kararı yönetime iletilecek. Pazubandın Avusturya'da Fernandes'e takıldıktan sonra neden Rize maçında Sivok'a verildiği yönetime anlatılacak. Kesin bir karar için yönetimin fikri alınacak.
6- Medya ve iletişim ilişkilerindeki sıkıntılar gündeme getirilecek, çözüm için neler yapılması gerektiği görüşülecek.

'BIRAKIYOR' DEDİKODUSU
Beşiktaş camiası, dün Önder Özen'in bugün istifa edeceği iddiası ile çalkanırken SABAH, söz konusu olayın perde arkasını araladı... Her şey Beşiktaş'ın yurtdışı kampında başladı. Özen'e yakınlığı ile bilinen bir gazetecinin "Özen'e operasyon yapılacak" sözlerini sarfetmesi ve aynı muhabirin, bir basın toplantısında Özen'e menajerlerle ilgili soru sormasının ardından, dedikodular ayyuka çıktı... Özen'in yönetimle bugün yapacağı toplantıya ilişkin, "Milat olacak" demesi, 'görevinden ayrılacağı' savını güçlendirdi. Özen ile yönetimin ise böyle bir bakış açısına sahip olmadığı, hatta başkan Fikret Orman'ın çıkarılan dedikodulardan rahatsızlık duyduğu ve şok iddianın kaynağının bulunması için soruşturma emri verdiği gelen haberler arasında.

ARALARINDAN SU SIZMIYOR
Özen daha Bilic imza atmadan transfer yüzünden kavga ettiklerini, ancak bunun daha sonra kurdukları iyi ilişkiye vesile olduğunu söylemişti. İkilinin şu anda aralarından su sızmıyor.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En kritik gün!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN