Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rahatsız ettik!

Giriş Tarihi: 13.11.2013

"Çalışmalarımız bazılarını rahatsız etti. Hukuki süreci takip ediyoruz Trabzonspor'a faydamız olmayacağını anladığımız anda görevi bırakırız."

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, dün resmi siteden açıklama yaparak son günlerdeki gelişmeleri değerlendirdi. Genel kurulda delegelerin teveccühü ile göreve geldiklerini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Bizler de onlara mahcup olmamak için gece gündüz yeniden yapılanma mücadelesini kararlılıkla sürdürdük. Bu zaman içinde Trabzonspor'dan menfaatlenme dönemini bitirmiş olmamız bazı çevreleri rahatsız etti. Bu rahatsızlıklar normal, biz var olduğumuz sürece bu böyle devam edecek" diyerek tepkilere karşılık verdi.

YÖNETİM TEMYİZE GİTTİ
Trabzonspor'a
faydası olmayacağı kanaatiyle yerel mahkeme kararı kesinleşene dek süreci kulüp hukukçularının takip edeceğini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor'a faydamız olmadığı an 'Başaramadık' deyip başaracak olanlara görevi bırakacak kadar erdem sahibiyiz" dedi. Yönetim yerel mahkemenin kararının temyiz edilmesi için üst mahkemeye de başvuru yaptı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rahatsız ettik!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN